Павлівський навчально-виховний комплекс

Навчальний процес

Характерними тенденціями сучасного етапу реформування нової  української  школи є ускладнення змісту освіти, зростання обсягу інформації, яку необхідно засвоїти учням.

Метою освітнього процесу в сучасній школі є формування системних знань необхідних для цілісного мислення. Ці знання учні та вихованці можуть отримати на основі інтеграції фундаментальних гуманітарних дисциплін, змісту навчального матеріалу що вивчають у початкових класах та дитячому садочку.

На сучасному етапі розвитку нашого суспільства особливого значення набуває завдання утвердження в суспільстві гуманістичних цінностей добра, справедливості, честі, гідності, совісті, обов'язку, відповідальності.

Сучасна початкова школа потребує інноваційних технологій, здатних підготувати школярів до життя в надзвичайно глобалізованому і динамічно змінному світі, сприймати його як суттєву складову власного способу життя.

Саме на такі інноваційні технології опираються вчителі та вихователі Павлівського НВК під час освітнього процесу. У 2019 - 2020 навчальному році у Павлівському НВК навчається  учні та виховується 42 дошкільнят в одній різновіковій групі. Педагогічний колектив сладається з 4 учителів і 1 вихователь. Двоє вчителів мають вищу категорію, троє - 10 розрядів. Класним керівником 1 класу призначено Ключкович А. Г, 2 класу - Ряска М. В, 3 класу - Лізанець М. П, 4 класу - Суп Н. М.

Основна діяльність навчального закладу спрямована на створення умов для реалізації державної політики в сфері освіти, виконання Законів України " Про освіту ", " Про загальну середню освіту ", " Про дошкільну освіту ", " Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти " та інших законодавчих та нормативно - правових документів з питань виконання законодавства України в галузі " Освіта ".

Метою початкової освіти є всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних особливостей і потреб, формування цінностей та розвиток самостійності, творчості, допитливості, що забезпечують її готовність до життя в демократичному суспільстві.

Початкова освіта передбачає поділ на два цикли - 1-2 класи, 3-4 класи, що враховують вікові особливості розвитку та потреб дітей і дають можливість забезпечити подолання розбіжностей у їхніх досягненнях, зумовлених готовністю до здобуття освіти.

У навчально - виховному процесі дошкільна група реалізує зміст інваріантної та варіантної складової Базового компоненту дошкільної освіти. Зміст інваріантної складової забезпечується через чинну Програму розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля"  Білан О.І., Максименко О.Я., Возна Л.М. (нова редакція) (лист МОН від 23.05.2017 року №1/11-4988).